Středisková výprava 2016

Koncem září stávajícího školního roku pořádalo skautské křesťanské středisko ICHTHYS střediskovou výpravu nesoucí jméno"Narnie".

Kolem stovky skautů, vlčat a roverů z celkem 4 oddílů se sešlo 30. září na hl. vlak. nádraží v Plzni a vyrazilo směrem Strakonice, kde se celá akce odehrávala. Na místě se pak konala spousta her a aktivit pro účastníky, jejichž cílem bylo Narnii spasit před velkým zlem. Dětem se nakonec podařilo Narnii zachránit a s úsměvem na rtech a veselou náladou vyrazili po dobrodružném víkendu zpět domů.

Michal Vrba,
publikováno ve zpravodaji Farní věstník, listopad 2016