25 let střediska

.

Letos slavíme 25 let od založení našeho střediska, díky kterému můžeme vést a vychovávat děti a mládež ve skautském a křesťanském duchu. Proto bychom vás rádi pozvali na již tradiční výpravu na Radyni, kam se také před 25 lety vydali zakládající členové střediska na svou první výpravu. Rádi uvidíme současné i bývalé členy i s jejich rodinami, takže se nebojte vzít své děti, rodiče, sourozence nebo babičku s dědečkem.

Těšíme se na vás.

Přihlašování

Budeme vám vděčni, pokud svou účast vyplníte do přihlašovací tabulky - hlavně z důvodu zajištění oběda na Radyni pro účastníky výpravy. (Do prvního sloupečku napište vaše jméno a do druhého počet členů rodiny, kteří se zúčastní.)

25 let střediska ICHTHYS