Střediskový roverský kmen

Přibližně od prosince začal u nás ve středisku fungovat roverský kmen. Jsme parta holek a kluků od 15 let. Roverský kmen je teprve v začátcích, přesto už jsme spolu prožili nezapomenutelný víkend na téma Amazing Race. Scházíme se spolu nárazově, většina členů jsou vedoucí družin, proto moc času nazbyt není. Zatím jsme se setkávali v neděli odpoledne, kdy už jsou všichni zpátky z víkendovek.

Chceš-li se přidat, musíš pro to ty sám něco udělat. Prvním krokem je ozvat se na email elisto@seznam.cz nebo na telefon 720347576. Je třeba přispět také něčím ze sebe pro ostatní a aktivně se zapojovat, nejen se účastnit. Těšíme se na tebe!

Eliška Storzerová