Střediskový roverský kmen

Přibližně od prosince začal u nás ve středisku fungovat roverský kmen. Jsme parta holek a kluků od 15 let. Roverský kmen je teprve v začátcích, přesto už jsme spolu prožili nezapomenutelný víkend na téma Amazing Race. Scházíme se spolu nárazově, většina členů jsou vedoucí družin, proto moc času nazbyt není. Zatím jsme se setkávali v neděli odpoledne, kdy už jsou všichni zpátky z víkendovek.

Chceš-li se přidat, musíš pro to ty sám něco udělat. Prvním krokem je ozvat se na email elisto@seznam.cz nebo na telefon 720347576. Je třeba přispět také něčím ze sebe pro ostatní a aktivně se zapojovat, nejen se účastnit. Těšíme se na tebe!

Eliška Storzerová


  • Rekonstrukce odpadní jímky Rekonstrukce odpadní jímky
    Na přelomu února a března letošního roku proběhly na naší základně po téměř třech letech příprav ještě déle očekávané rekonstrukční práce na odpadní jímce na naší Základně u Sv. Jiří na...
  • Střediskový výlet pro mladší Střediskový výlet pro mladší
    Dne 28. 9. 2019 se vydáme na jednodenní výlet, určený pro světlušky a vlčata. Sraz: sobota 8:40 Hlavní vlakové nádraží Návrat: sobota 17:26 tamtéž S sebou: pití a svačinu na...
  • Středisková výprava 2019 Středisková výprava 2019
    Středisková výprava pro skauty a skautky Na výpravu zveme  a těšíme se na všechny skauty, skautky, rovery, vedoucí i členy SRJ našeho střediska. Za přípravný tým...
Sdílet na Facebooku RSS kanál