Střediskový roverský kmen

Přibližně od prosince začal u nás ve středisku fungovat roverský kmen. Jsme parta holek a kluků od 15 let. Roverský kmen je teprve v začátcích, přesto už jsme spolu prožili nezapomenutelný víkend na téma Amazing Race. Scházíme se spolu nárazově, většina členů jsou vedoucí družin, proto moc času nazbyt není. Zatím jsme se setkávali v neděli odpoledne, kdy už jsou všichni zpátky z víkendovek.

Chceš-li se přidat, musíš pro to ty sám něco udělat. Prvním krokem je ozvat se na email elisto@seznam.cz nebo na telefon 720347576. Je třeba přispět také něčím ze sebe pro ostatní a aktivně se zapojovat, nejen se účastnit. Těšíme se na tebe!

Eliška Storzerová


  • Betlémské světlo 2018 Betlémské světlo 2018
    Tradičně v předvánočním čase přivážejí skauti do Plzně Betlémské světlo - oheň, který byl zažehnut v Betlémě a v podobě jediného plamínku překonal tisíce kilometrů.  Středisko...
  • Frisbee turnaj Frisbee turnaj
    Zveme vás na druhý ročník skautského turnaje ve Frisbee!
  • Skautská Mše Sv. Skautská Mše Sv.
Sdílet na Facebooku RSS kanál