Skautský, dívčí, křesťanský

To všechno jsme my: 42. oddíl Fénix a chtěly bychom vám představit náš letošní program. Kromě klasických, každotýdeních schůzek pořádáme také jedno i vícedenní výpravy a náš rok uzavírá dvoutýdenní, letní tábor, kde mají děti příležitost odpočinout si v krásné přírodě od ruchu města a všudypřítomných technologií. Nejsme velkým oddílem, ale to jen pomáhá prohlubovat vzájemný přátelství a naši partu doplňují ještzě kamarádi z chlapeckého oddílu Pardi, se kterými spolupracujeme a pořádáme většinu akcí.

Schůzky: pondělí 15.00 - 16.30 mladší holky a 16.30 - 18.00 starší holky.

Publikováno ve zpravodaji Farní věstník, listopad 2014

Další naše články otištěné v tomto čísle farního věstníku


  • Betlémské světlo 2018 Betlémské světlo 2018
    Tradičně v předvánočním čase přivážejí skauti do Plzně Betlémské světlo - oheň, který byl zažehnut v Betlémě a v podobě jediného plamínku překonal tisíce kilometrů.  Středisko...
  • Frisbee turnaj Frisbee turnaj
    Zveme vás na druhý ročník skautského turnaje ve Frisbee!
  • Skautská Mše Sv. Skautská Mše Sv.
Sdílet na Facebooku RSS kanál