Hra pro skautské družiny

V květnu a červnu proběhla celotředisková hra všech skautských družin ve středisku. Clem hry bylo seznámit se se stukturou střediska a lidmi, co se na činnosti střediska podílejí.

Tématem hry byla invaze mimozemské civilizace, která vybrakovala náš střediskový sklad a obsadila naši skautskou základnu u sv. Jiří a družiny se behěm několika etap na svých družinových schůzkach pokusily společně s pomocí členů střediskové rady tuto invazi zastavit. 

Až do poslední etapy se dostaly čtyři družiny; Jeleni z 43. oddílu Pardi, Ještěrky z 42. oddílu Fénix, Pampelišky z 45. oddílu a družinka z 44. oddílu Sagitta, kterým k uspěšnému odvrácení mimozenské invaze blahopřejeme.  


  • Betlémské světlo 2018 Betlémské světlo 2018
    Tradičně v předvánočním čase přivážejí skauti do Plzně Betlémské světlo - oheň, který byl zažehnut v Betlémě a v podobě jediného plamínku překonal tisíce kilometrů.  Středisko...
  • Frisbee turnaj Frisbee turnaj
    Zveme vás na druhý ročník skautského turnaje ve Frisbee!
  • Skautská Mše Sv. Skautská Mše Sv.
Sdílet na Facebooku RSS kanál